Zawsze modne trampki

Moda zatacza koło

Kto nie może powiedzieć, że jego babcia lub mama choć raz użyły stwierdzenia, że teraz modne jest coś one nosiły kilkadziesiąt lat temu, niech pierwszy rzuci kamień. Taka natura mody, projektantów i potentatów tego biznesu, że kreatywność ma swoje granice. Wymyślono już wszystko, teraz skrupulatnie odświeża się dawne modne motywy, dodaje pewne elementy, zmienia kolory, aktualizuje się znaczenie, ale wszystko zatacza koło. Efektem tego, są pokazy mody, które podobno są do tych sprzed kilku albo kilkunastu lat. Przykładem są falbany, błyszczące materiały i dekolty odsłaniające ramiona. Dziś, w 2016 roku, wracamy do nich choć swoje flary i poklaski zebrały już w latach dziewięćdziesiątych. Ze swojej szafy można odkurzyć kupione kiedyś trampki Adidas originals nazwane superstarami. Ten rok i zapewne kilka najbliższych lat, to zdecydowanie ich czas. Pojawiają się wszędzie, ulicach, pokazach mody i każdym blogu o tematyce modowej. Warto w nie zainwestować już teraz aby cieszyć modnym lookiem przez długi czas.

Trampki superstar powracają

Taki sam los spotkał szerokie i toporne na pierwszy rzut oka  buty superstar. Kultowy już oryginalny styl, który pokochały miliony. Trampki są zaprojektowane dla kolekcji Adidas originals. Dopracowane w każdym detalu, kojarzące się z luksusem przełamanym sportowym stylem. Cholewka wykonana jest ze skóry, od konkretnego modelu zależy jaki jest jej rodzaj. Obecnie są promowane przez największe gwiazdy światowego formatu, i ponownie zyskują chwałę i kult. Na punkcie trzech pasków zwariował cały świat mody. Najbardziej popularne – białe, jednak nie ustępują im zarówno te czarne czy granatowe jak i błyszczące z wytłaczanej skóry. Zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. Wracając do powrotu trendów, stworzono specjalny model nazwany superstar 80s, który ma bezpośrednio nawiązywać do dyskotekowej stylistyki lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Na blogach, portalach królują jak kilka lat temu Airmaxy Nike.

Jak je nosić?

Mimo, że moją sportowy charakter, świetnie sprawdzają się do wielu stylizacji. Od klasycznego połączenie z jeansami i topem do nieco bardziej modnych lub eleganckich odsłon. Modne w tym sezonie koronki, na przykład jak wykończenie delikatnych jedwabnych powłóczystych sukni idealnie przełamią surowo – miejski charakter tego obuwia. Trampki skrócają nico łydkę. Jednak dla posiadaczek długich nóg, wybór dodatkowo modnej długości trzy czwarte, czy w przypadku spódnicy czy spodni, zapewni niesamowicie gustowny zestaw. Superstary sprawdzą się także w prostych zestawieniach na co dzień, do prostego płaszcza czy sportowej kurtki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*